سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداوند ـ عزّوجلّ ـ می فرماید : «ای محمّد! اگر آفریدگان به ساخته های شگفت من می نگریستند، جزمرا نمی پرستیدند و اگر شیرینی یاد مرا در دل هایشان می چشیدند، ملازم درگاه من می شدند و اگر به ظرائف نیکی های من می نگریستند، به چیزی جز من نمی پرداختند» . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :5
بازدید دیروز :9
کل بازدید :10135
تعداد کل یاداشته ها : 6
99/5/19
4:9 ع

آیت الله مکارم شیرازی درگذشت آیت الله قتیل زاد را تسلیت گفتدر این پیام که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: فقدان اسفناک عالم ربانی جناب مستطاب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد قتیل زاد موجب تاثر و تاسف شدید گردید.

پیام حاکیست: این عالم مجاهد در طول عمر با برکت خود در تبلیغ اسلام در نقاط مختلف کوشش فراوان داشت و سپس در مسند امامت جمعه به خوبی انجام وظیفه می کرد و بعد از آن در دستگاه قضا با شجاعت و درایت به انجام وظیفه مشغول بود.

در بخش دیگری ازاین پیام آمده است: اینجانب این مصیبت مولمه را به حوزه علمیه و دستگاه قضایی و ائمه جمعه به ویژه خاندان محترم ایشان تسلیت عرض می کنم و رحمت واسعه الهی را برای آن مرحوم و صبر و اجر فراوان برای همه بازماندگان از درگاه الهی مسالت دارم.

آیت الله سید احمد قتیل زاد از شاگردان حضرات آیات عظام گلپایگانی(ره)، میرزا هاشم آملی(ره) و بهجت(ره)، پس از عمری تلاش و مجاهدت در ترویج و تبلیغ معارف اهل بیت(ع) دعوت حق را لبیک گفت.

مرحوم آیت الله قتیل زاد از قضات برجسته و سابق دیوان عالی کشور بود که بر اثر بیماری در سالروز وفات حضرت معصومه(س) در بیمارستان کسری تهران به دیار حق شتافت.


  
کسب درآمد کسب درآمد کسب درآمد